Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Benugo sp. z o.o. sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: duża ilość
Dostawa: 14-30 dni
Kod produktu: cod. 501.__/IEOTP__-00
Producent: Gaber
Pufa Engels
Engels to pufa stworzona z myślą o relaksie na świeżym powietrzu. Wykonana z materiałów odpornych na wilgoć, deszcz i rozwój pleśni, świetnie sprawdza się w ogrodach, na tarasach oraz w strefach wypoczynkowych przy basenach. Stelaż dostępny w czterech wersjach kolorystycznych pozwala dopasować mebel do aranżacji, a bogaty wybór obić poduszek umożliwia personalizację wyglądu. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania, a kompaktowa forma sprawia, że pufa może pełnić rolę siedziska lub stylowego podnóżka. To idealne uzupełnienie serii Engels, które wprowadza do przestrzeni zewnętrznej komfort i estetykę.
Dlaczego warto kupić pufę Engels?
- Element kolekcji – idealnie komponuje się z innymi meblami z serii Engels, tworząc spójny zestaw.
- Uniwersalne zastosowanie – może służyć jako dodatkowe siedzisko lub wygodny podnóżek.
- Odporność na warunki atmosferyczne – materiały zabezpieczone przed deszczem i rozwojem pleśni.
- Cztery kolory stelaża – łatwe dopasowanie do aranżacji tarasu czy ogrodu.
- Szeroki wybór tapicerki – różne wzory i kolory poduszek pozwalają na personalizację wyglądu.
- Ergonomiczny kształt – zapewnia wygodę użytkowania nawet przez dłuższy czas.
Poduszka dostępna jest w poniższych wariantach tapicerki.

W celu wyboru wariantu pufy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wybór wariantu może mieć wpływ na cenę ostateczną produktu.
Parametry techniczne
Wysokość: 46 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 80 cm
Waga: 13 kg
Rodzaj siedziska:
Kolor nóg:
Rodzaj nóg: