Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Benugo sp. z o.o. sp. k.. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Wystaw opinię o produkcie
Dostępność: spodziewana dostawa
Dostawa: 14 dni
Kod produktu: V-CH-K/586-KR
Producent: Halmar
K586 krzesło, orzechowy / czarny
Krzesło K586 orzechowy / czarny marki Halmar to połączenie elegancji, funkcjonalności i komfortu w nowoczesnym wydaniu. Wyróżnia się ergonomicznym kształtem oraz idealnym dopasowaniem do sylwetki, co zapewnia wygodę nawet podczas długiego siedzenia.
Wykonane ze sklejki giętej w kolorze orzecha oraz tapicerowane miękkim welurem typu velvet, krzesło emanuje luksusem i przytulnością. Czarne, stalowe nogi malowane proszkowo gwarantują stabilność, trwałość i nowoczesny charakter mebla.
Model K586 doskonale sprawdzi się w jadalni, salonie, restauracji czy biurze, tworząc elegancki i spójny wystrój. Jego ponadczasowy design i staranne wykończenie sprawiają, że będzie wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.
Dlaczego warto kupić krzesło K586?
- Ergonomiczny kształt – zapewnia wygodę i prawidłowe podparcie pleców podczas siedzenia.
- Nowoczesny design – eleganckie połączenie czerni i orzechowego drewna wprowadza styl i klasę do każdego wnętrza.
- Wysoka jakość wykonania – solidna konstrukcja z giętej sklejki i stali malowanej proszkowo gwarantuje trwałość.
- Miękka tapicerka velvet – przyjemna w dotyku tkanina dodaje komfortu i luksusowego wyglądu.
- Uniwersalne zastosowanie – idealne do jadalni, salonu, restauracji lub biura.
Dokładne parametry produktu widoczne są na zdjęciu
Waga: 8.6 kg
Kolor siedziska:
Rodzaj siedziska:
Kolor nóg:
Rodzaj nóg: