Gwarancja

Wiemy, jak wiele radości daje urządzanie własnego domu, mieszkania, biura, pubu, czy kawiarni. Chcemy, żeby chwila rozpakowania wymarzonych mebli była jak najprzyjemniejsza. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie nowe oraz pełnowartościowe produkty.

Oprócz tego, nasze meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. Chyba, że informacja przy danym produkcie stanowi inaczej.

W przypadku wystąpienia wad fabrycznych produktu, napisz wiadomość e-mail na adres: sklep@meble-bocian.pl. W tytule wiadomości wpisz: Zgłoszenie reklamacji, a następnie podaj nazwę reklamowanego produktu. W treści opisz szczegółowo zaistniałą wadę. Przyspieszy to proces rozpatrywania zgłoszenia.

Mamy na to 14 dni roboczych, ale zawsze staramy się skrócić ten czas do minimum. O akceptacji lub odrzuceniu reklamacji powiadomimy Cię drogą mailową lub telefonicznie.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić zakupiony mebel, masz na to 14 dni od chwili doręczenia produktu. Szczegóły zwrotów znajdziesz w zakładce Zwroty – odstąpienie od umowy.

Prowadzimy także własny serwis, obejmujący wady powstałe po wygaśnięciu standardowej gwarancji. Ta opcja przysługuje większości naszego asortymentu i jest realizowana odpłatnie. Szczegóły serwisu pogwarancyjnego ustalamy za każdym razem indywidualnie, zależnie od charakterystyki danego mebla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl